Vecí, ktoré chcú muži počuť od svojej ženy

1. "Milujem ťa"
Áno, muži sa radi chcú správať, akoby neboli jemní, ale v tichosti milujú jemnosť. Aj keď hovoriť "Milujem ťa", je mimo jemnosť. Je to niečo zvláštne pre neho povedať „milujem ťa“ ale aj tak to chce od Vás počuť. Však Vás miluje.

chlapec

2. "Aký je váš sen?"
Muži môžu byť hrdí a nepotrebujú pomoc. Ale odlúpnite túto vrstvu pýchy pomocou lásky a nájdite muža, ktorý potrebuje ženu. Boh stvoril ľudí, aby potrebovali pomocníka vo forme partnera / manžela. Muž sa cíti bezpečne, keď ho miluje žena, ktorá vo svojom živote prináša poriadok, organizáciu a výzvu. Žena, ktorá sa ho môže opýtať, kam ide s ňou, keď sa jeho sny stanú jej snami a jej sny sa stanú jeho snom.

chlap

3. "Miluj sa so mnou"
Vníma sa ako úloha muža iniciovať sex a intimitu. Ale muž miluje, keď príležitostne jeho žena prináša ten oheň. Je to obrat, keď niekedy žena zvádza muža.

4. "Verím ti"
Keď Muž vie, že má dôveru svojej ženy, otvára sa viac. Keď muž vie, že mu žena kryje chrbát pôjde dokonca aj do vojny.

5. "Obdivujem ťa. Žiadny iný človek nie je ako ty "
Vo svete, ktorý príliš vyvíja tlak na mužov, dostane muž posilňovač morálky len vtedy keď ho jeho milujúca žena pochváli a vtedy je plný síl, žeby to dokázal absolvovať všetko ešte raz. Áno, na svete je veľa silných a veľkých mužov, ale človek chce vedieť vo svojich ženách  svet, ktorý ho chráni, to chce vidieť v jej očiach. Muži bojujú v prírode, každý deň je ako vojna, keď ho žena chváli a hovorí svojmu mužovi o svojom živote súkromne a na verejnosti, dáva mu väčšiu dôveru, aby išiel znova a znova do vojny.

černoch

6. "To bol skvelý sex"
Ak sa s tebou miluje dobre, povedz mu to. Povedzte mu o veľkých veciach, ktoré urobil. Pobozkajte ho a povedzte mu to, ale nehovorte to ostatným, ale iba jemu. Človek sa chce cítiť ako zručný sexuálny milenec, muž je viazaný na svoje ego. Ak existujú oblasti, ktoré by ste chceli vylepšiť alebo vyskúšať, povedzte to.