Váš maličký si to zaslúži

Toľko rokov si vykonáva svoju prácu hrdo a s hlavou vztýčenou. Nikdy sa nesťažuje, že ho bolia kosti. Nemá pripomienky k tomu, že je celý deň zavretý. Nevydá ani hláska, keď sa dusí vo vlastnom smrade. Sťažnosti nevzťahuje ani proti tomu, že si príliš málo užíva. Iba občas sa ozve, že už by bolo načase dopriať mu povyrazenie. Je vďačný za každú takú príležitosť a len málokedy vás sklame. Tak prečo mu nevenujete viac pozornosti? Aj on by si zaslúžil svoje uznanie a potešenie, ktoré by bolo venované len jemu.

O kom je reč? Nepochopili ste to? Naozaj neviete o kom to tu hovorím (píšem)?

Predsa o mužskej pýche, ktorú nosia v nohaviciach.

fig-leaf-1657854_1920

Nemám pravdu, že by si zaslúžil trochu láskania, maznania a lásky práve tento kúsok z vás? Väčšinu života si ho nevšímate. Je vašou súčasťou a odmenu za jeho tvrdo (naozaj tvrdo) vykonanú prácu si nezaslúži? Nemali by ste mu dať trochu voľnosti a nechať ho užiť si?

Naskytá sa teda otázka akou formou by sme mali dopriať tomuto krásnemu tvrdému a pevnému pánkovi rozkoš a zadosťučinenie za tie roky práce?

Masáž penisu Bratislava.

hand-477459_1920

Rozmaznávanie vášho miláčika je prácou milých, slušných a pekných slečien na tomto mieste. Je to ich úloha, aby vášmu pánovi dokonalému zabezpečilo to pravé vyvrcholenie. Masáži sa budú venovať naozaj dôkladne a verte, že si pri nej dostatočne uľavíte. Váš penis bude odmenení za toľké roky, čo ste si ho viac menej nevšímali a vy budete mať námet na darček pre svojho pipíška aj nabudúce ťažšie chvíle. Nezanedbávajte ho, aby vás náhodou nabudúce nesklamal. Je to dôležitý orgán vášho tela, ktorý by ste mali dávať masírovať pravidelne. Je to predsa sval a tie sa musia pravidelne masírovať a posilňovať. Do tejto masáže sa môžete alebo nemusíte aj aktívne zapojiť a uvidíte, že to bude len a len príjemné nielen pre vás, ale aj pre váš penis.