Ako sa obliekať v lete?

legíny

Patríte k ženám, ktoré namiesto zvodného a tesného oblečenia v lete dávajú prednosť komfortu a pohodlnému oblečeniu. Napriek tomu sa môžete obliecť pekne a cítiť dobre vo svojom oblečení. Výber nespočíva len v samotnom oblečení, ale aj podľa spodného prádla, ktoré je dôležité pre pocit pohodlia. Legíny s vysokým pásom nemusíte nosiť len počas cvičenia, pokojne ich môžete nosiť aj v lete, treba však dbať na správny výber.

Letné oblečenie

Keďže v lete chodíme často na výlety a do prírody, tak na nosenie budú ideálne legíny s vysokým pásom, ktoré sú pohodlné a tiež vyzerajú štýlovo. Nie každá žena si môže na bežné nosenie obliecť legíny s vysokým pásom, pretože by mohli viditeľne zvýrazniť nedokonalosti, ktoré sa väčšinou snaží zakryť. Okrem toho sa legíny dajú jednoducho kombinovať, stačí obyčajné tričko alebo mikina. Na cvičenie si ich môžete obliecť so športovou podprsenkou.
letní šaty

Spodné prádlo na leto

V lete by ste mali nosiť dámske nohavičky vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré nechajú pokožku dýchať a zbytočne nezaťažujú. Vyhnite sa tiež spodnému prádlu s čipkou. Ideálne sú dámske nohavičky vyrobené z bavlny alebo z materiálov, ktoré nespôsobujú nadmerné potenie.

Kombinácia spodného prádla

Dámske nohavičky budete môcť nosiť pod šatami, krátkymi nohavicami alebo sukňami. Dávajte si však pozor na priesvitnosť materiálov, najmä pokiaľ často nosíte saténové oblečenie. Ak by ste chceli skryť menšie nedokonalosti, tak môžete vyskúšať sťahovacie spodné prádlo, ktoré vám s tým pomôže. Pod oblečením ho dokonca nie je vidieť.

Obuv a ponožky

Počas horúcich dní môže byť veľkým problémom nosenie ponožiek a tenisiek, pretože nohy sa tak nadmerne potia. Ak aj napriek tomu preferujete tenisky, tak by ste mali nosiť letné ponožky. Pri výbere vhodnej obuvi, tak môžete tiež hľadať letné ponožky, ktoré budete môcť spolu skombinovať. Pre ženy sú populárne najmä letné ponožky s krajkou, ktoré pôsobia romantickým dojmom, môžete ich skombinovať aj so šatami.