Typy mužov, ktorí sú pre ženy viac atraktívni

  1. Chodí do fitka

Muž s dokonalým telom je asi snom každej ženy, no tento ukazovateľ je často spájaný so zlými vlastnosťami, akou je napríklad nevera. Toto nepríjemné spojenie pobalamutilo hlavu už niekoľkým ženám, z čoho vyplýva, že si takého chlapa musíte najskôr overiť, nie mu spadnúť do svalnatého náručia. Takýto krásavec je nebezpečný, no extrémne lákavý typ muža. Lenže čo s nimi, keď sú takí príťažliví ? Niekedy sa im jednoducho nedá odolať, však ?

svalovec

  1. Šaty robia človeka

Toto je heslo bolo vždy múdre a navyše aj pravdivé. Šaty, ktoré nosíme, ukazujú našu hodnotu, skrývajú naše telo a výsledok býva niekedy ohromujúci. Móda a trend sa vysoko cení aj u mužov. Páni, ktorí sa vedia obliecť nám vždy padnú do oka. V spojení dobrého tela a oblečenia je to veľmi lákavá ponuka pre hladné ženy, a tak si nás získajú. Existujú dokonca aj muži, na ktorých sedí úplne všetko – hocičo si na seba dajú, nech je to aj vrece, vyzerajú famózne a sexy. Takýto bonbónik sa veru nevyhne žiadnej žene.

  1. Romantik

Muži s touto vlastnosťou sú pre ženy výnimoční, pretože ich vedia vždy dojať a prekvapiť. Ruže, čokoláda alebo pozvánka na romantickú večeru do reštaurácie, nehovoriac o nádhernom zakončení v podobe kúpeľa v žiari vonných sviečok ? Každá jedna podľahne, nehľadiac na jej výšku jemnosti. Netreba to ale s romantikou preháňať, a to romantici dobre vedia. Takže si všetky svoje prekvapenia nechávajú ako špeciálnu príležitosť ukázať žene svoju bezhraničnú lásku a náklonnosť.

gentleman
 

  1. Nápomocný

Domáci kutil tiež patrí medzi najvyhľadávanejších mužov na svete. A prečo ? Lebo každá žena si len tak neporadí s chybami v aute, a niekedy je jej osobným šoférom.  Doma to tiež býva pre ženy ťažké a domáci opravár sa vždy hodí. Naopak keď je žena chorá, tento muž sa vie postarať o práčku, teplé jedlo i o svoju milovanú polovičku ! Na takého sa oplatí spoľahnúť.

  1. Vonia

Po smradľavom grobianovi žiadna netúži, ak práve neprekonáva nádchu. Muž nám musí príjemne voňať,  aj keby čo bolo ! Je to extra príťažlivé, netýkajúc sa len sprchových gélov, ale aj parfumov. Správna voľba parfumu má svoje čaro, takže ak osloví takýto šarmantný vôňou obklopený chlap, odpoveď každej bude áno.