Správny výber služby krtkovania

Skúsení odborníci využívajú službu krtkovania nielen pri havárii, ale aj ako prevenciu. Zanesené a upchaté potrubie, kanalizácie, domáce odtoky v umývadle, vo vani, na toalete ale aj vo väčších objektoch spôsobujú škody, ktorým sa dá preventívne predísť.

Nielen pre riešenie havárií, ale aj preventívne Vám ponúkame profesionálnu nonstop službu krtkovanie bratislava na udržiavanie správneho stavu Vašej kanalizácie, potrubia, odtokov, vpustí, zvodov a stúpačiek vo forme trasovania potrubia, TV monitoringu a frézovania potrubia, aj vrátane elektroinštalačných prác.

plumber-4427401_640

Ponúkaný servis je poskytovaný non stop, čo určite oceníte pri výskyte havarijnej situácie, odborné zásahy a riešenia sú na profesionálnej úrovni, podporené skúsenosťami, korektnou cenou a aktívnym prístupom k zákazníkovi. Nezostanete zaskočení doplatkami, na ktorých ste sa vopred nedohodli, ponúkané služby a ich cena sú po lokalizácii a čo najdetailnejšom opise situácie vopred dohodnuté, aj vrátane popisu odborného zásahu.

Riešenie a voľba techniky závisí od rozsahu poškodenia, samozrejme aj od toho, či sa jedná o preventívny zásah alebo už riešenie havarijnej situácie a od veľkosti objektu, dĺžky potrubia a kanalizácie.

Pre riešenie problémov v domácnosti Vám odporúčame riešenie vo forme elektromechanického čistenia, kde špeciálne upravené oceľové struny postupne rotujú cez potrubie alebo kanalizácie a zbavujú ju nečistôt a usadenín. Tento spôsob vyhovuje aj domácnostiam, kde má potrubie menší priemer, je spoľahlivé, rýchle a účinné.

pipes-2672184_640

Väčšie objekty si vyžadujú čistenie potrubí formou vysokotlakového čistenia, čo v praxi znamená pôsobenie prúdu vody pod vysokým tlakom, ktorý zabezpečí prenosné zariadenie, spravidla umiestnené v zásahovom vozidle. Vysoký tlak vody je účinný aj v dlhých potrubiach, s väčším priemerom a jeho spoľahlivé výsledky sú overené aj vo veľkých priemyselných prevádzkach.

Ostatné ponúkané služby ako napríklad TV monitoring, frézovanie, trasovanie sú osvedčené profesionálne postupy, ktoré Vám poskytnú prehľad o aktuálnom stave Vášho potrubia, ukážu Vám deformácie, poškodenia, nahradia dokonca stratenú dokumentáciu a dajú Vám hlavne detailný pohľad čo a ako riešiť v budúcnosti.

Využite prevenciu a zabráňte havárii.