Používate Steam? Pozor na tieto produkty!


Na úvod

Nástupom doby, kedy dnes používajú inernet takmer všetci, i prvé ročníky základnej školy, sa rozvíjajú i možnosti jeho využitia. V takej bežnej domácnosti najskôr využívali počítač a internet rodičia k práci, povinnostiam,… sem tam si spustili nejakú nenáročnú hru na odreagovanie. Počítač sa však o chvíľu stáva zábavou aj pre deti a tínedžerov a výrobcovia softvéru to postrehli. Vyrobilo sa množstvo softvéru, ktorý mal podobu lákavých počítačových hier. Dnes sa stalo samozrejmosťou, že počítač a internet využívajú takmer všetky ročníky a generácie bez rozdielu a to na všetky veci súčastne. K aktivitám, ktoré nám poskytuje internet- weby ako sociálne siete, informačné stránky, online služby, no mnohí ho využívajú aj na spomínané počítačové hry. Tak prečo to nespojiť? A tak sa aj stalo! Hry sa dnes kupujú cez internet, formou služby Steam, ktorá nám takisto umožňuje, hrať medzi sebou po sieti. Teda hrajú ľudia s ľuďmi, nie človek vs. computer. Všetky novinky a rôzne hry máte priamo na Steam, teda netreba ich hľadať po obchodoch. Táto forma hrania sa teda  podľa môjho názoru výrazne zmenila.
dívka a notebook

No pozor!

Na jednej strane je fajn, že služba Steam dáva priestor aj mnohým začínajúcim vývojárom. Na druhej strane sú to niekedy vývojári, ktorí však do produktu nedajú snahu /niekedy ani talent/ a aj tak označia produkt/hru/ za dokončený a teda Steam ju predáva! Niektoré hry sú tu viditeľne v prevedení, ktoré nie je hodné predaja!
tablet a tablot

Preto sa vyhnite týmto konkrétnym Steam produktom

Tento výber robím na základe viacerých herných kritikov, nie podľa môjho úsudku.

        Captivity, Mortus, Masked Shooters 2, 24 Hours, Tomato Way, Všetky hry od výrobcu Digital Homicide, Face of Hope: Underground, Tales of Desruction, Grass Simulator, Farm Machines Championship 2014, Skyscraper, Fireflyes, The Hatman, The Graveyard, Dark Night, Nuclear Shot, Bloody Boobs, Glacier 3, Call of Tomks 7

Www