Televízor za 20 000 Euro


Na dnešnom trhu nájdeme televízory, ktoré podporujú funkciu a rozlíšenie UltraHD, inak známe aj ako 4k. Jedná sa o dvojnásobnú kvalitu rozlíšenia v podobe HD. Nielen televízory, ale aj produkty, ktoré do TV zapojíme, sa už vyrábajú s týmto rozlíšením a preto bude asi o chvíľu TV s rozlíšením UltraHD nutnosťou, pokiaľ si kúpime napríklad najnovšiu hernú konzolu, či podobné zariadenie, ktoré má rozlíšenie 4K a budeme ho chcieť zapojiť do našej TV. Rozlíšenie našej TV bude musieť byť kompatibilné s rozlíšením nových produktov.
abstraktní pozadí
Takže v tomto smere nás neprekvapí, že sa na trh dostali takéto nové televízie, s týmto doteraz najvyšším možným rozlíšením. Kvalita obrazu musí byť skvelá, čoraz viac sa približuje k zážitku, akoby herci a prostredie bolo skutočné a vedľa nás, v našej izbe.  To isté platí, aj pokiaľ na takomto TV hráme videohru. Viac nás vťahuje so sebou do deja.
Ceny týchto nových TV sú rôzne. Natrafíte aj na relatívne dostupné ceny, no aj na zábavu pre tých bohatších. Takéto nové TV produkty stoja minimálne 380 Euro. Zatiaľ sa jedná pomerne o drahšiu záležitosť a to spomínam len tie naozaj najlacnejšie a najmenšie. No ale našiel som zaujímavý produkt, ktorý si síce určite nemôžem dovoliť, no zaujal ma o v krátkosti Vám ho predstavím. Mimochodom, stojí 20 000 Euro!
barevné kuličky

SAMSUNG QE88Q9F
Ide o nový televízor so spomínaným rozlíšením UltraHD, no aj tak sa líši od tých ostatných svojim ešte krajším obrazom. Táto TV disponuje krajšími a sýtejšími farbami, pričom má rozlíšenie ako konkurencia. Skrátka jedná sa o naozaj prepracovaný a veľmi kvalitný produkt, možno povediac i umelecké dielo. Tou kombináciou a sýtosťou farieb v obraze je od konkurencie vzdialená viditeľným skokom vpred. Ach, len tá cena,… No pokiaľ si túto TV zákazník objedná, môže si vybrať produkt do 400 Euro zdarma, konkrétne najnovší PS4 Pro s harddiskom až 1TB! Zdarma!