Môj kamarát ma chce


Stalo sa vám, že ste sa s niekým stretávali a on sa do vás zamiloval? Je to vždy krásne, keď medzi dvomi ľuďmi vznikne láska, ale čo ak vznikla iba z jednej strany? Existujú proste muži, ktorí vás priťahovať budú vždy a potom sú tu muži, ktorí sa môžu aj pretrhnúť a nikdy o nich nebudete mať záujem. Je smola, že kamaráti, ktorých nechcete, s vami často udržujú kontakt práve preto, že dúfajú, že k nim raz niečo pocítite.

pár

Niekedy sa vám podarí kamarátovo srdce získať cez správy na internete, niekedy cez telefonáty, ale najčastejšie sú kameňom úrazu práve živé stretnutia. Môžete sa pokojne označiť nápisom zadaná, ale svojim citom váš kamarát nikdy nerozkáže.

Ako zistím, že ma chce? Takýto kamarát vám pravidelne sám od seba napíše, zaujíma sa o vaše radosti aj starosti. Pochváli vám šaty, radí vám, čo s postavou, má o vás starosť, keď sa s niekým zapletiete. A hoci sú toto veci, ktoré sa od kamaráta očakávajú, nie vždy jeho záujem vychádza z toho, že by chcel byť pre vás dobrý kamarát. Najčastejšie to robí práve preto, že vás má rád viac ako je sám ochotný priznať. Mohol by byť dokonalý priateľ a robiť pre vás všetko bez toho, aby vás aj ľúbil, ale také priateľstvá vídame vo filmoch. Pravda je celkom iná. Keď nemá reálne bariéry, prečo by s vami nemohol byť (vek, vzdialené príbuzenstvo), nič nebráni tomu, aby sa do vás zaľúbil.

Keď začne žiarliť na druhých mužov vo vašom okolí, je to jasný signál. Určite vám lichotí, keď má o vás starosť. Možno aj to, že žiarli na druhých mužov, lebo tvrdí, že chce pre vás niekoho normálneho. Ako viete, že tým nemyslí práve seba?
Najhoršie na tom, keď vás niekto ľúbi a vy jeho nie, je to, že s tým človekom nikdy nebudete mať normálny vzťah. Stále myslíte na to, ako naňho asi musíte pôsobiť, a to vás znervózňuje. Máte ho rada, ale nechcete ho trápiť.

dívka

Niekedy pomôže, že si to s kamarátom celé vyrozprávate a on sa snaží sám so sebou bojovať. Niekedy sa podarí, že si nájde priateľku a na vás zabudne. Avšak stáva sa, že keď sa s ňou rozíde, tak zase vypisuje vám. Takého človeka skutočne nepotrebujete vo svojom živote. Trápite sa vy, on sa trápi a nikdy sa s ním už tak úprimne neporozprávate. V takomto prípade je najlepšie prerušiť kontakt. Hoci vás to bude určite istú dobu trápiť a jeho o niečo viac, pomôžete mu tým, aby sa zameral na niekoho iného.
Keby ste ho náhodou potrebovali, určite by vám rád pomohol a vy jemu tiež.  Nato sú tu predsa priatelia.