Podnikanie a čistá tvár


Možno sme už aj my začuli o finačnom globálnom kolapse. Čiže peňažnej kríze. No ako sa hovorí- všetko zlé je i na niečo dobré. Jediné pozitívum na tejto závažnej veci je, že máme väčšiu motiváciu na vlastné rozmýšľanie a následné realizovanie premyslených plánov. Začiatočná cesta však býva vždy najťažšia, no ľudia začínajú zmýšľať štýlom, že aj tak nemajú čo stratiť. Neviem, v akej ste situácii, nechcem vás naviesť na zlú cestu. To si musíte premyslieť sami.
Musíme prestať myslieť negatívne a v tom chaose okolo nájsť pozitívny bod, ktorý by sme mohli zmeniť na pozitívny.

uspořádání

Taktiež by prišlo vhod, aby sme si ujasnili jednu vec.
Prevezmime zodpovednosť za naše financie a odvyknime si od stereotypu, v ktorom len prijímame neustále nariadenia, platíme a z ničoho nič nemáme. Mali by sme dosiahnuť, aby sme boli pánmi našich peňazí, no nie ich otrokmi.
Takisto vás chcem poprosiť :

podnikání

 Aby ste sa nestali tými pánmi, na ktorých teraz nadávate. Dostaneme príležitosť žiť dôstojne a slušne a apelujem na to, aby ste sa snažili uchovať si tu svoju správnu cestu, aby ste sa nestali niekym iným, ktorý vám bude nesympatický. Nakoniec tým len získate, pretože ak sa nebudete mať radi sami, ostatní vás nebudú mať radi takisto a celý život prežijete s pošpineným svedomím.

plánování

Musí to byť ideálny pocit, ak máme kontrolu nad sebou samým, svojimi financiami a životom celkovo. Vytvárať si pravidlá, ktoré budem dobrovoľne dodržiavať a ak ich poruším, doplatím na to len ja. Na staré kolená sa zamyslieť nad svojim životom a spokojne si uznať, že som ho prežil tak, ako som chcel ja a že som sa snažil celý život zachovať správne bez toho, aby som niekomu vedome ublížil.
Ak sa nám to vydarí, môžme si taktiež určiť sami i vek, kedy odídeme do penzie. To všetko môže záležať len na nás. Proste odídeme do dôchodku, ak so svojou finančnou situáciou a príjmom budeme spokojní. Bola by hlúposť preťažiť sa, následne prísť o rozum a následne o všetko, čo máme.