Najočakávanejšie filmy roku 2018


Filmy sú jednou z najobľúbenejších foriem zábavy v modernej spoločnosti. Filmová kultúra je v súčasnosti veľmi rozšírená. Každoročne vychádzajú nové a nové filmy, ktoré bavia alebo aj provokujú audienciu mnohými spôsobmi. Faktom však ostáva, že filmy milujeme a svet bez nich si vieme len ťažko predstaviť. Rok 2017 sa niesol v znamení mnohých veľkolepých filmov a pokračovaní kultových filmov. Mnohí fanúšikovia si kladú otázku: „Čím nás môže prekvapiť filmový rok 2018 ? Dokáže prekonať alebo aspoň vyrovnať sa filmovému roku 2017 ?“. Odpovedať na takúto otázku je vskutku obtiažne. Samozrejme, radi by sme vám na ňu odpovedali aspoň zoznamom 5 najočakávanejších filmov roku 2018. Tieto filmy majú potenciál uspokojiť aj tých najvyberavejších fanúšikov filmovej kultúry. Tu je náš zoznam:

kino

1.       Avengers: Infinity War – Fanúšikovia Marvelu jasajte. V máji roku 2018 vás čaká ďalšie veľkolepé pokračovanie ságy o hrdinoch a antihrdinoch, a o ich boji za záchranu sveta.

2.       Star Wars: The Last Jedi – Star Wars je najúspešnejšia filmová sága v dejinách našej civilizácie. Všetko to začalo v jednej vzdialenej galaxii… A bude pokračovať v decembri budúceho roku veľkolepým pokračovaním o poslednom Jediovi.

sál

3.       Incredibles 2 – Ak vás zaujala prvá časť určite si brúsite zuby na pokračovanie. To zavíta do kinosál niekedy okolo júna 2018.

4.       Creed 2 – Vravíte si, že Rocky už je dávno pochovaný ? To určite nie vracia sa v podobe svojho duchovného nástupcu Creeda. Ten bude pokračovať vo svojom Rockyovskom boxerskom ťažení budúci rok v kinách.

5.       Deadpool 2 – Kto by si neobľúbil tohto pána v príjemnom kostýme a s duchaprítomnosťou, s akou naokolo rozhadzuje svoje nezabudnuteľné hlášky. Baviť  sa budeme znovu v júni 2018.

popcorn

Ako vidíte rok 2018 sa bude niesť v znamení veľkolepých filmov, na ktoré sa už nevieme dočkať. Každopádne naše čakanie sa vyplatí a budúci rok si pochutnáme na tom najlepšom čo pre nás filmová kuchyňa pripravila.