Na dovolenku lietadlom?


Nie pre všetkých je automatické, že už raz leteli lietadlom. Pre väčšinu ľudí je to práveže niečo nepredstaviteľné a nikdy im ani len nenapadlo, že by niekam mohli letieť. A práve takýto ľudia občas nemajú ani len predstavu o tom, čo vlastne letieť na dovolenku lietadlom obnáša. Dajte si pozor na niektoré pravidlá, aby ste jednoducho na nič pri ceste nezabudli. Keď sa vám to vymkne z rúk, môžete na to potom škaredo doplatiť. Ale nebojte sa. Nie sú to žiadne nesplniteľné podmienky, ktoré budete mať problém splniť. Je to jednoducho len niečo, čoho by ste sa mali držať, aby bola vaša dovolenka úplne v poriadku.

loĎ

Keď sa zamyslíte nad tým, čo vám povedia úplne všade, je to jasné. Do lietadla nemôžete so sebou zobrať žiadne ostré predmety, nemôžete so sebou brať ani tekutiny, ktoré majú viac ako sto mililitrov a musíte prísť minimálne o dve hodiny skôr. Áno, toto je niečo, čo je veľmi dôležité. Ale nie je to všetko. Toto sú len akési letiskové pravidlá alebo zákony, ktorých sa proste musíte držať. Na druhej strane vám nikto nepovie iné veci. Napríklad, vedeli ste, že vás opitých nepustia do lietadla? Takže pozor na to, keď na letisku oslavujete to, že idete na dovolenku. Môže sa stať, že na ňu nakoniec ani nedoletíte.

wietnam

Okrem toho myslite hlavne na to, aby ste sa počas letu nejakým spôsobom zabavili. Je dôležité, aby ste na to mysleli, pretože cesty bývajú občas skutočne nudné a vás bude možno trápiť, že neviete, čo máte od radosti robiť. Ale verte tomu, že občas sa budete vedieť zabaviť tak či tak. Ak cestujete s niekým, môžete skúsiť nejaké hry. Ak zase cestujete sami, určite nezabudnite na nejakú knihu alebo časopis, jednoducho niečo, čo si môžete prelistovať, aby ste si zabili dlhú chvíľu. Či už na letisku, alebo v lietadle, pravidlo väčšinou býva práve také, že sa budete nudiť.