Krásne letné šaty sú povinnou výbavou každej ženy

So slovom leto sa každému vybaví niečo iné. Spoločnými asociáciami sú však voda, teplé počasie, oddych, dlhé večery a letné šaty. Leto je tým správnym obdobím, kedy dokážeme dokonale vyjadriť nás osobitný štýl. Pomocou šiat dokážete zakryť všetky nedostatky vašej postavy a pozdvihnúť vaše prednosti.

letní šaty

Trendy a letné šaty – aké by nemali vo vašom šatníku chýbať?


Najmä na jar a v lete sú obchody prepchaté letnými šatami, vyberie si z nich každý. Dlhé, krátke, voľné či obtiahnuté – tieto parametry predstavujú to, čo pri kúpe zvažuje každý. Od toho, aký typ šiat si žena vyberie, závisia aj jej preferencie či postava. Rozhoduje tiež aj cena, farba či strih. Niektoré druhy šiat sú takzvaným „must have“ šatníka.

oranžové šaty

  • voľné letné šaty:leto je obdobie ako stvorené na voľné šaty ušité zo vzdušných materiálov. Počas leta sa radšej vyhnite obtiahnutým šatám, ktoré by vás len zbytočne zaťažili. V lete je potrebná dostatočná voľnosť a vzdušnosť – čím menej stiesnene sa budete cítiť, tým lepšie. V obtiahnutých šatách sa vám bude ťažko pohybovať, ba dokonca často aj dýchať. Čím voľnejšie šaty, tým viac ich oceníte – aj veľké horúčavy budete vďaka voľným letným šatám prežívať ľahšie.
  • košeľové šaty:predstavujú veľký módny hit súčasnosti. Pôsobia oveľa lepšie než kombinácia nohavíc s košeľou. Sú ľahké, štýlové a veľmi pohodlné, čo oceníte najmä v horúcom letnom počasí. Aj keď pôsobia na prvý pohľad menej formálne než klasické, vďaka vhodným doplnkom ich dokážete oživiť a nebude pre vás problém v nich vyraziť na rôzne stretnutia. Medzi základné doplnky, pomocou ktorých spravíte košeľové šaty výnimočnými, patria napríklad výrazné doplnky, opasky či vysoké podpätky.
  • dlhé letné šaty:hitom tohto leta sú tiež dlhé šaty, ktoré často krát siahajú až po zem – čím dlhšie sú, tým lepšie. Pôsobia atraktívne a dokážu zakryť určité nedostatky vašej postavy. Oceníte ich najmä v chladnejšom letnom počasí, kedy vám zakryjú nohy takmer celé.

Letné šaty a trendy vo farbách


Leto je spojené s veselosťou a farebnosťou. Pestrofarebnosť vás spraví výnimočnou. V lete si teda zadovážte také šaty, ktoré vás oživia. Nebojte sa experimentovať s farbami či vzormi. Kvetinové vzory, pestrofarebnosť alebo krikľavé farby sú známkou leta. Navštívte stránkuwww.glashgirl.sk, kde nájdete najnovšie módne kúsky. Ponuka je pestrá, na svoje si príde každá žena.