Investujte do dovolenkového raja v Chorvátsku.

Dovolenkové rezorty v európskych krajinách zažívajú v poslednom období nevídaný rozmach, takže sú aj na muške mnohých investorov. Obzvlášť zvýšený je dnes dopyt po rezortoch v Chorvátsku, kde cestujú za oddychom nielen obyvatelia Európy, ale čoraz častejšie je táto krajina navštevovaná turistami z celého sveta. Preto po dlhopisoch hotelových rezortov v Chorvátsku je obrovský dopyt.

chorvatsko

Slovenská spoločnosť Bubbu s.r.o., ktorá je známa v oblasti hotelového a dovolenkového podnikania, oznámila vydanie dlhopisu pre svoj hotelový rezort v Chorvátsku. Ide o veľmi výhodný dlhopis s atraktívnym úrokom 7,5% na dobu 5 rokov, ktorý sa okamžite stretol s priaznivým ohlasom. Spoločnosť Bubbu s.r.o. sa projektom moderného hotelového komplexu v žiadanej destinácii v Chorvátsku snaží prilákať turistov z celého sveta, ktorý tak môžu zažiť dovolenku svojich snov.

Na rozdiel od iných krajín sa podobné rezorty v Chorvátsku nachádzajú v oveľa menšom množstve, no dopyt po nich je vysoký a neustále sa zvyšuje. Investícia do dlhopisov hotelových rezortov pri „slovenskom mori“ je preto výhodnou ponukou zhodnotenia peňazí, nakoľko podobných možností nie je na trhu práve veľa. Navyše sa takáto výhodná investícia nemusí v blízkej budúcnosti vyskytnúť, pretože podobných rezortov je v Chorvátsku naozaj poskromne.

dubrovník

Dlhopis spoločnosti Bubbu s.r.o. predstavuje pre investorov stabilné a zaujímavé výnosy, ktoré garantuje nielen tento zaujímavý projekt, ale aj bohaté skúsenosti spoločnosti, ktorá túto investíciu zastrešuje.

Takže ak sa dnes pýtate, kam investovať svoje voľné aktíva, dlhopisy hotelového rezortu v Chorvátsku sa javia ako veľmi lákavá a výnosná ponuka. V prípade záujmu môžete kontaktovať spoločnosť Bubbu s.r.o. telefonicky na čísle +421948049146 alebo elektronicky na adrese info@bubbu.sk. No keďže je emisia daných dlhopisov obmedzená, môže byť v tomto prípade rýchlosť jednania veľmi dôležitá.