Imunita je základ


Obdobie na jeseň a na jar nás sprevádzajú rôzne virózy, ktorým by sme sa najradšej za každú cenu vyhli. Je však dôležité myslieť na to, že to nie je až také jednoduché, ako by ste si asi mysleli a ako by ste asi boli radi, aby to bolo. Je naozaj dôležité uvedomiť si, že vírusom sa až tak úplne vyhnúť nedá. Prečo? Pretože práve toto je to obdobie, kedy si tie vírusy robia jednoducho iba to, čo chcú. Lietajú si vzduchom a tvária sa, ako keby nič. A vy máte len jednu jedinú možnosť. Nesmiete sa jednoducho vzdať a prepadnúť im.

jablko
 
Dôležité je, aby ste si chránili imunitu. Imunita je naozaj veľmi dôležitá a sami uvidíte, že keď sa začnete viac starať o to, čo jete, ale aj o to, ako sa obliekate, budú sa vám vírusy vyhýbať. Je to však aj o tom, akú imunitu ste zdedili. Divili by ste sa, čo všetko sa dá vlastne zdediť. Dokonca aj taká slabá intolerancia na choroby. No verte tomu, že sa s tým dá určite pracovať. Najprv však musíte svoju imunitu poriadne posilniť. Ako to chcete docieliť? Veľmi jednoducho. Verte tomu, že je to jednoduchšie, ako si myslíte. Uvidíte, že budete spokojný.

joga
 
Začnite jesť veľa ovocia a zeleniny. To je skutočne základ. Ovocie a zelenina má veľmi veľa vitamínov, ktoré sú potrebné k tomu, aby sa vaše telo a spolu s ním aj vy, vedeli obrániť. Verte tomu, že si pri tom zažijete aj veľmi veľa zábavy. Hlavne preto, že sa vaša strava stane skutočne farebná. V studenom počasí je ale podstatné to, aby sa obliekali. Na jar sa to zvykne podceňovať, pretože sa zrazu skutočne veľmi oteplí a vy si myslíte, že môžete začať chodiť v tričku, čo je ale naozaj chyba, ktorej by ste sa dopustiť nemali. Nepodceňujte počasie. To je asi to najlepšie, čo môžete urobiť. Uvidíte, že keď sa toho budete držať, choroby sa vám skutočne vyhnú. A nenechajte sa odradiť ľuďmi, ktorí vám tvrdia niečo iné.