Čím priťahujú ženy “záletní muži”?

– “Ach áno, zase si mu naletela…A znova a znova…nedáš si povedať“
– „Vieš aký je, vieš, čo o ňom hovoria druhé ale nie je ti rady.“
– „Čo na ňom vidíš? “
romantický muž
V teenegerskom veku– počúvame tieto dobre myslené zúfalé rady od našich kamarátok, starších sestier, či mám, ale ich snaha priviesť tieto alarmujúce informácie až do mozgu je márna. Tie sa zastavia kdesi pri srdci a tomu nerozkážete. A srdce informácie nespracuje a ani ich neposunie ďalej, jednoducho ich ignoruje.

“Dobrí chlapci“ sú nudní, zato náš „ Pán Dokonalý záletník“ je úžasný vo všetko, čo robí, dokonca aj v tom, čo robí zle. Na všetko mu nájdeme nejaké zdôvodnenie, len aby neklesol v našich očiach ( na ktorých máme samozrejme jedny veľké klapky). Potom, keď ho stretneme s inou, ráno potom, ako sme s ním strávili večer na diskotéke, sa nám tie klapky na očiach postupne začnú otvárať.
otisk rtů
V „už skoro dospelom“ veku– je dosť pravdepodobné, že pochopíme, že takto to ďalej nepôjde a začneme sa tomuto typu muža čiastočne vyhýbať. A potom príde ten druhý… ďaľší “princ na bielom koni“, aspoň tak ho vidíme my, naše matky, sestry, kamarátky v ňom vidia zas len sukničkára, ničomu samozrejme opäť nerozumejú, my o ňom vieme všetko. Potom po pár mesiacoch zistíme, že bol presne ako ten predtým (ak nie ešte horší), len v inovatívnom prevedení.

A tak táto reťaz pokračuje a namotávame podobné typy znova a znova. Až kým neprídeme do veku, že takýto plážoví inžinieri nie sú už až tak atraktívni a zábavní a že triky, ktoré používajú sú trápne a už nás tak nefascinujú.

V dospelom veku– zrazu tento model muža začne byť otrepaný, prestane byť zaujímavý, možno práve preto, že sme dozreli a dospeli k veku, kedy si chceme založiť rodinu a potrebujeme niekoho, kto by nad nami roztiahol ochranné krídla, a nie „týpka“, čo vedie frajerské aj keď zábavné reči, trávi nekonečné večery po baroch a diskotékach s pohárikom v ruke a spôsobuje nám bezsenné noci. Zrazu títo „zlí chlapci“ jednoducho vyjdú z našej módy, alebo z nich vyrastieme a začneme si hľadať model s nálepkou „kandidát na otca rodiny“.

Platí pre všetky vekové kategórie – popísaná časová postupnosť, prečo ako a dokedy sa ženám páčia zlí a záletní chlapi je čisto náhodná a individuálna. Podaktoré postupujú presne v opačnom poradí….