Akí sú Talianski muži


Akí sú Taliani doma
Z celkového pohľadu sú považovaní za národ veľmi hlučný, tým ako hlasno a rýchlo rozprávajú, na naše pomery až „ kričia“, sú blázniví, radi zveličujú a vedia sa zabaviť inak povedané – vedia si užívať život. Ako hostitelia sú pozitívne naladení, pohostinní, srdeční, starostliví, neodídete od nich bez toho, aby ste neochutnali všetky ich špeciality, na ktoré sú nesmierne hrdí.

Nikam sa neponáhľajú, známe je o nich aj to, že presnosť nie je práve ich silnou stránkou . Sú veľmi dobrí diplomati, obchodníci a vyjednávači, netreba sa obávať, že každý jeden je špekulant, či mafián (ako to predstavujú rôzne akčné filmy), aj keď presné dodržiavanie obchodných podmienok im občas uniká. Taliansko je veľká krajina a rozdiely ( nielen v mentalite) medzi severom, stredom a juhom sú citeľné.  Na to aby ich človek skutočne pochopil, musí prežiť určité obdobie medzi nimi.

Akí sú Taliani vo svete
Všeobecne kolujú všelijaké mienky a predsudky o Talianoch. Majitelia hotelov vo svete sú pri ich návšteve zúfali, hlavne z neporiadku aký po sebe zanechávajú, či už v reštauráciách alebo v hotelových izbách, tváriac sa pritom úplne samozrejme.

Ideálne by pre nich bolo, keby mali všetky reštaurácie jedálne lístky aj v talianskom jazyku a keby aspoň niekto z personálu hovoril po taliansky. Okrem toho vedia, čo je dobré jedlo, ako má byť pripravené, v kuchyni ich ťažko porazíte. Víno vedia degustovať, rozoznajú čo je dobré víno, v tom ich ťažko oblafnete, rozumejú móde a o futbale ani nehovoriac. 

 Akí sú Taliani k ženám
Známy milovník žien Giacomo Casanova sa ani nemohol narodiť v inom štáte ako v Benátkach. Traduje sa o nich že sú zvodcovia a „lovci trofejí“ a že keď okolo nich prejde pekná žena, nezaobíde sa to bez zapískania, alebo sa za ňou aspoň vo veľkom štýle otočia….

Taliani sú od prírody pekní a atraktívni a svojím šarmom vedia, ako si získať ženy. Ich mužské črty, fyzická zdatnosť a odvaha siahajú ďaleko do starých rímskych čias a čias gladiátorov, kedy si podmanili veľkú časť svetového územia. Ak si ich získate aj Vy, môžete byť pripravené na scény ako z filmového plátna. Kytice ruží, pomoc pri vyzliekaní kabáta v reštauráciách, odsunutie stoličky z nich robí pravých gentlmenov.

Budú Vás zahŕňať komplimentmi, pozornosťami a vyznaniami. Temperament a vášeň majú v krvi, na noc s nimi nezabudnete, nie darmo v prieskumoch a štatistikách o tom akí sú milenci obsadzujú prvé priečky.

Čo sa týka vernosti, to je už iná kapitola…Napriek tomu rodina je pre nich veľmi dôležitá, pre rodinu a deti sú ochotní urobiť všetko, spoločné obedy a večere aj troch generácií sú neodmysliteľné. Život bez žien, si nedokážu predstaviť, aj keď jeden fakt sa  nedá poprieť- „ Manželka je manželka, ale mama je len jedna.“


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup