Ako (ne)odpudiť takmer každú ženu


Existuje vôbec muž, ktorý by si prial, aby si ho žiadne ženy nevšímali a naopak, aby žiadne ženy neokúzlili jeho? Ak je niekto slávny a dobre vyzerajúci playboy či známa tvár, možno by sa pár nápadníčok zbaviť chcel, ale väčšina priemerných mužov by chcela presný opak. Či už ste priemerný muž, ktorého by tešila náklonnosť ženského pohlavia alebo naopak obletovaný a populárny známy playboy, tieto typy zrejme využijete obaja. Ten prvý typ priemerných mužov by sa mal týmto radám nadobro vyhnúť, robiť presný opak, pričom tí obletovaní ich môžu využiť a je dosť pravdepodobné, že záujem ženského pohlavia k ich osobe sa začne pomaly ale isto vytrácať.

grimasa

Buďte vulgárni, alebo používajte najprimitívnejšiu slovnú zásobu
Žena sa chce takisto pochváliť svojim partnerom, nielen vy ňou. Zatiaľ čo kamaráti muža berú na vedomie a hodnotia skôr fyzickú stránku jeho partnerky, partnerkyne kamarátky ženského pohlavia síce tiež, ale väčšiu váhu prikladajú aj jeho osobnosti. A človeka, ktorý v každej druhej vete použije vulgarizmus alebo samé „oné“ zrejme svojim kamarátkam nepredstavia. No a samozrejme ak ju chcete odpudiť ešte viac, nechajte ju povedať jednu vetu o nej, neodpovedzte na ňu, začnite tárať 20 nezaujímavých viet zameraných na vás a o sebe.

Berte romantiku tak, že vôbec neexistuje a vôbec nechápete, čo to slovo znamená
Ženy potrebujú k životu romantiku, vlastne preto hľadajú vzťah. Ich láska spočíva v romantickom spojení dvoch spriaznených duší. Ak o ženy nemáte záujem, vyhýbajte sa takýmto chvíľam a v žiadnom prípade si na ne nenájdite čas. Tárajte len o tom, ako bolo v práci, o vašom kamarátovi z detstva a výsledkoch vo futbale.

zlomené srdce

Neustále ktitizujte jej postavu, zatiaľ čo budete zapíjať tlačenku pivom
Ženy sa snažia byť pre nás, mužov atraktívne, v nemálo prípadoch na to idú i brutálnou taktikou voči sebe, odopierajú si dobré jedlo a jedávajú akési omrvinky s mrkvou. Ak chcete zlomiť jej srdce, povedzte jej, že nejako stučnela do neforemných tvarov.