Vozidlo na dobu určitú

Nebudeme si klamať, ale väčšina z nás si naozaj bohato postačí aj bez jeho prítomnosti v garáži. Nie je na tom nič zvláštne, Slovensko je predsa malá krajina a väčšina z nás si vystačí s vlakmi, autobusmi či mestskou hromadnou dopravou. Nepotrebujeme toho veľa. Na druhej strane, koľko ráz ste sa dostali do situácie, že ste museli niekam veľmi urgentne prísť? Že ste sa museli ponáhľať? Že ste vedeli, že budete vozidlo potrebovať aspoň na týždeň z rôznych dôvodov? Nikdy ste sa do takej situácie nedostali? Ale raz sa možno dostanete.

smlouva

Povieme vám, čo by ste v takejto situácii rozhodne nemali robiť. Nemali by ste volať vášmu kamarátovi, ujovi, kolegovi z práce a pýtať sa ho či by vám vozidlo neposkytol. Je to nevhodné. A viete, prečo? Pretože ak to aj urobí (s veľkou neochotou), budete celý čas tŕpnuť, aby sa tomu vozidlu niečo nestalo. Budete sa báť chodiť viac ako päťdesiat. Budete sa stresovať, čo vám urobí, ak sa jeho miláčikovi niečo stane. Preto pre vás máme riešenie, ktoré určite oceníte. Vieme, komu by ste mali zavolať.

Je to jednoznačne autopožičovňa žilina, ktorá vám poskytne oveľa lepšie služby, ako ktorýkoľvek váš známy. Viete, prečo je to tak? Hlavne preto, že tu nebudete nikomu nič dlžný a nikomu nebudete dlžný láskavosť. Tento vzťah bude čisto obchodný a presne tak by ste ho mali aj brať.

audi

Okrem toho:
1. Vy sa rozhodnete, odkedy a dokedy chcete mať vozidlo. Ďalej sa už nemusíte starať vôbec o nič, len dodržať všetko, čím ste sa zaviazali.
2. Nebojte sa o servis. O ten sa vy nestaráte. Dôležité je, aby ste vozidlo odovzdali včas a neurobili na ňom žiadnu škodu.
3. Nestaráte sa ani o prezúvanie gúm. Toto všetko je na firme.
4. Nemusíte mať vozidlo len týždeň. Pokojne ho majte aj na dlhšie časové obdobie, nikto vás nebude naháňať. Dôležité však je, aby ste sa dohodli. To je podstatné.