Taška, ktorá predáva

Reklamný darček pre väčšie množstvo ľudí alebo darček „s dušou“ pre vašu spriaznenú dušu – PROMO DARČEKY zvládnu oboje! Plánujete firemnú akciu, event alebo chcete len pri určitej príležitosti (či len tak) potešiť kolegov, zamestnancov či klientov a poďakovať im za odvedenú prácu? Reklamné tašky sú tu pre vás. Reklamná taška vás môže jednoducho prezentovať – ak obsahuje vami navrhnutú potlač s profesionálne navrhnutým grafickým dizajnom. Existujú tiež ďalšie výhody týchto reklamných darčekov či suvenírov. Papierové tašky sú šetrnejším spôsobom výroby v porovnaní s plastovými, ktoré zaťažujú našu planétu vzhľadom na to, že sa veľmi dlho rozkladajú v prírode.

papierová taška

S papierovou alternatívou to nehrozí – oceníte praktické využitie tašky a zároveň tak nájdete ekologické riešenie. Osobitosť tašky je podčiarknutá autentickým firemným logom, prípadne iným navrhnutým logom – prezrádza, že nejde o obyčajnú tašku, ale o jedinečný darček. Sú vyrobené z kraftovaného papiera, moderného materiálu s vynikajúcimi vlastnosťami a štruktúrou veľmi podobnou prírodným materiálom. Kraftový papier https://www.crunchbase.com/organization/papier vyniká pevnosťou, hutnosťou a trvácnosťou, je možné ho skladať, farbiť či inak upravovať a je tak ideálny na podobný typ výroby. Vyniká kvalitou a širokými možnosťami využitia. Základné farby – biela či hnedá – podčiarkujú prírodné línie materiálu. Rozličné rozmery uvedenej tašky je možné zakúpiť si v našom eshope, napríklad:

papierová taška

Taška CABAZON v hodnote 0,64 eur

Taška GRANT v hodnote 0,77 eur

Taška LEIA v hodnote 0,46 eur

Taška KIRA v hodnote 0,85 eur

Taška KELLY v hodnote 0,83 eur

Taška TAYLA v hodnote 0,79 eur

Taška CITADEL v hodnote 0,45 eur

Veríme, že si z našej ponuky reklamných či darčekových balení na úrovni vyberiete to najlepšie pre vás – na našej webovej stránke si určite vyberiete podľa svojho a to čo sa vám bude páčiť.