Stimulujte všetky vaše zmysly senzuálnou masážou.

Klasickú masáž tela už pravdepodobne poznáte. Ak máte určité zdravotné problémy, blokády v tele alebo si len chcete príjemne oddýchnuť, zavítate do masážneho centra. Pri senzuálnej masáži Bratislava si ale na svoje príde nielen telo a myseľ, ale aj všetky vaše zmysly. Zažijete niečo ako sex, ale pritom sa budete s masérkou len dotýkať telami a k samotnému sexu vôbec nedôjde. Takto môžete mať istotu vlastného svedomia, že v podstate vašej partnerke nezahýbate a zároveň si užijete uvoľňujúce a zmyselné chvíle so zatiaľ neznámou ženou. Avšak jej primárnym účelom je poskytnúť vám služby senzuálnej masáže, z ktorej by ste mali odchádzať oddýchnutí a nabudení novou sexuálnou energiou. Tú môžete ďalej rozdávať ženským polovičkám, s ktorými momentálne milostný život zdieľate.

Zena

Pri senzuálnej masáži Bratislava pocítite príjemné dotyky, najmä na erotogénnych miestach. Pred každou procedúrou je potrebné sa osprchovať, takže aj čuchové bunky si môžu vychutnať vôňu čistoty. Podľa želania budú ako súčasť rituálu použité aj vonné sviečky alebo oleje. Pohľad na masérku bude taktiež viac než oku lahodiaci.

Masaz

Pracovníčky senzuálnej masáže Bratislava sú milé a očarujúce mladé ženy, pripravené svojim telom vyvolať vo vás len najlepšie pocity. Zároveň sa počas masáže môžete započúvať do relaxačnej hudby, ktorá k senzuálnej masáži jednoducho patrí. Masáž by mala prebiehať bez slov, keďže by ste mali maximálne preciťovať dotyky, ale v prípade potreby nie je zakázané sa s masérkou bez zábran porozprávať. Nielen o postupoch masáže, ale aj len tak, o živote. Masérky ovládajú aj angličtinu, žiadna konverzácia nie je pre nich prekážkou. A kde túto senzuálnu masáž Bratislava môžete absolvovať? V Bratislava tantra centre na Ventúrskej ulici. Elegantné, relaxačné a príjemné prostredie čaká na vás, aby vám otvorilo brány do sveta oddychu.