Šperk, ktorý si zamilujete

Vždy som bola ten typ ženy, ktorá nepotrebuje byť obvešená rôznymi vecami. Nepotrpela som si na bižutériu a ani na šperky. Napriek tomu som začala mať pocit, že mi niečo v mojom živote chýba. Teda, nie konkrétne v mojom živote, ale proste len tak všeobecne, že by som potrebovala niečo, čo mi trochu vylepší štýl, ak teda viete, čo tým chcem povedať. Proste som bola rozhodnutá, že urobím niečo spontánne alebo že začnem niečo len tak spontánne nosiť. Neviem, ale skutočne som sa na to tešila a práve preto som bola vážne nadšená, keď som zistila, že sa mi páčia strieborne naramky.
náramek na květině
Asi by mala mať každá žena niečo, čo ju určitým spôsobom definuje, nech je to čokoľvek. Napriek tomu som bola presvedčená o tom, že si viem nájsť svoj vlastný štýl aj bez toho, aby som nosila na ruke niečo hrubé.

Každá z nás je iná a za to, že je teraz moderné nosiť na ruke veľa prsteňov to predsa nemusím robiť aj ja, no nie? V každom prípade som presvedčená o tom, že nakoniec každý z nás zistí, čo mu v nosení chýba a čo je naopak oveľa lepšie vyradiť. Bavilo ma hlavne to, ako môžem všetko so všetkým kombinovať. Som za jednoduché veci a práve preto mi to takto vyhovuje.

Nech sa deje čokoľvek, nakoniec sa proste musíte postaviť za to, čo je okolo vás a aj za to, prečo by ste mali byť z niektorých vecí nadšený. Verte tomu, že keď ste žena, nadchnete sa pre rôzne veci.
tenké náramky
Ja som bola niekedy vďačná za to, že sa nepotrebujem definovať pomocou šperkov, dokonca som nenosila ani náušnice, ale teraz som zase šťastná, že môžem mať na sebe niečo, čo sa mi páči a s čím sa cítim skutočne dobre. Asi by to mal počas svojho života zažiť každý, takže mám za to, že by ste to mohli vyskúšať aj vy. Spočiatku sa tomu bránite, a potom zistíte, že si to ráno na ruku dávate automaticky a bez rozmýšľania. A to je niečo, čomu sa jednoducho nevyhnete, verte tomu, že to tak proste je.