Pred cestou sa poistite

Aj keď množstvo ľudí preferuje letné dovolenky v kľudných destináciách, užívajú si ničnerobenie, drinky a pláž, cestovanie môže vyzerať aj úplne ináč. Čo tak zbierať zážitky a vydať sa aj na poznávací zájazd.

Adrenalínové zájazdy.

Posledné roky sú čoraz viac obľúbené adrenalínové zájazdy. Vycestovať môžete napríklad do krásneho Slovinska na rafting. Potápať sa môžete v rôznych destináciách s oceánom. Taktiež môžete vyhľadať zoskoky padákom. Adrenalínových zážitkov v zahraničí je veľké množstvo a cestovateľský nadšenci si určite prídu na svoje. Zahraničie ponúka krásnu neobjavenú prírodu, ktorá vás očarí.

zájazd

Poznávacie zájazdy.

Nie každý je na adrenalín. Rôzne krajiny môžete navštíviť aj v kľude. Obľúbené sú obhliadky mesta, najmä so sprievodcom. Dozviete sa množstvo o histórii, ktorá býva často krát zaujímavejšia ako samotné pamiatky. Pri poznávacích zájazdoch sa môžete tešiť na krásne zážitky, obhliadky mesta, katedrál. Každé mesto má čo ponúknuť a ak máte čas určite by ste na takéto zájazdy mali chodiť.

Každá cesta do zahraničia je však spojená aj s určitým rizikom. Samozrejme aj na Slovensku na nás číhajú rôzne úrazy, nehody či komplikácie. Na Slovensku však máte uzatvorené poistenie a v nemocnici vás bezplatne ošetria či hospitalizujú. Pri vycestovaní do zahraničia s tým však môže byť niekedy problém. Preto je takmer nutnosťou si pred pred samotnou cestou vybaviť cestovné poistenie.

zájazd

Cestovné poistenie do zahraničia si môžete zvoliť na akúkoľvek dobu pobytu v zahraničí. Vôbec sa nemusíte viazať na celý rok. Dokonca si ľahko vybavíte aj cestovné poistenie na jeden deň. Cestovné poistenie vám môže v zahraničí ušetriť množstvo nervov aj peňazí. A pritom jeho zriadene stojí pár Eur. Navštívte internetovú stránku axa-assistance.sk a dozviete sa o možnosti cestovného poistenia viac ešte dnes.