Ploty, ktoré prežijú aj Vás


Asi každý majiteľ nehnuteľnosti si chce ohraničiť svoj majetok. Dať tak najavo verejnosti odkiaľ pokiaľ siaha jeho majetok …súkromný majetok, na ktorý okrem neho a ním pozvaných ľudí nik iný nevstúpi.

Aby Váš plot dlho vydržal, odolal poveternostným podmienkam a aby zároveň vyzeral perfektne treba sa oň starať… ale nie je to podmienkou. Na našom trhu existujú aj plotové systémy z hliníku. Hliník je v tomto smere úžasný kov a nič vhodnejšie na použitie vonku nenájdete.

konzerva

Hliníkové ploty
Pri plote z hliníku Vám nehrozí aby Vám zhrdzavel, nemusíte ho natierať ani strihať, nepodlieha korózii (hliníkové zliatiny sa používajú aj pri výrobe lodí, je dokázané, že tieto zliatiny hrdzavejú 100 krát pomalšie ako oceľ) a v neposlednom rade je netoxický (vyrábajú sa z neho plechovky a aj príbory) a recyklovateľný. Vydrží Vám desaťročia – Vaša nová nehnuteľnosť bude skôr potrebovať rekonštrukciu, než by ste zbadali nejaké známky opotrebovanosti na tomto plote.

Hliníkové brány
Hliníkové ploty a brány sú ľahké, takže sa pri rozhodovaní o rozmeroch vstupnej brány nemusíte obmedzovať jej váhou (veľká váha kovovej brány Vám môže narobiť množstvo neželaných problémov). Ak sa Vám nepáčia viditeľné zvary na týchto oploteniach poobzerajte sa po všetkých firmách, ktoré tieto produkty ponúkajú.

zábradlí

Nemusíte sa obmedzovať len na ploty a brány, z hliníku môžete mať aj zábradlie na balkónoch, schodoch, alebo terase. Tento materiál bude vyzerať všade úžasne a aj po rokoch používania bude na prvý pohľad vyzerať ako nový.
V ponuke firiem nájdete množstvo druhov výplní, v rôznych rozmeroch a farbách. Je pravda, že Vás takéto oplotenie vyjde drahšie (počítajte so štvorcifernou sumou), ale vyššia počiatočná investícia sa Vám vráti v nulových nákladoch na údržbu. Čas, ktorý by ste museli pravidelne venovať obnove iných druhov plotu, môžete isto využiť zmysluplnejšie.