Ochranné prvky Vášho mobilu


Ochranný kryt
 
Tomu, kto si potrpí na luxusné prevedenie a dokonalý dizajn tomu možno odporučiť kryty od spoločnosti Bling My Thing. Tieto kryty sú totiž vysadené brúsenými kryštálmi Swarowski. Môžete vyberať podľa farby a usporiadania kryštálov. Týmto krytom Váš smartphone odlíšite od ostatných a tak zvýrazníte svoj osobný životný štýl.
mobil s obrázky
Naproti tomu kryty Tech21 sa zameriavajú na maximálnu možnú ochranu telefónu, zaistenú predovšetkým revolučným materiálom FlexShock. Ten pri páde mobilu pohlcuje energiu nárazu a tým zamedzuje jeho rozbitiu. Povrch týchto krytov je navyše protišmykový a veľmi príjemný na dotyk.
Kryty Celly sa prezentujú prvotriednym talianskym dizajnom a veľmi prívetivou cenou. Tento kryt mobilného telefónu je určený hlavne mládeži a mladým ľuďom, ktorí nechcú investovať vysoké sumy.
A ešte jedna ponuka na zváženie. Jedná sa o kryty od výrobcu Fixed, ktorý vsádza na mimoriadnu kvalitu materiálov, ručnú výrobu a sú tiež veľmi obľúbené.
 bílý a červený mobil
 
Ochranné tvrdené sklo
 
Na otázku, prečo na miesto ochrannej fólie použiť tvrdené sklo, existuje jednoduchá odpoveď. Kým funkcií fólie je zbaviť displej maximálne prachu, nečistôt a poškriabaniu, mnohonásobne pevnejšie tvrdené sklo ochráni mobilný telefón i pri páde na zem a zamedzí rozbitiu displeja.
Ochranné tvrdené sklá, napríklad Fixed, sa dajú dnes kúpiť za niečo málo cez 10 Euro. Tieto fólie z tvrdeného skla zaujímajú na stupnici tvrdosti hodnotu 9H, a sú pri hrúbke len 0,3 mm, niekoľkokrát odolnejšie ako samotný displej telefónu. Sklenená fólia sa vyrába presne na mieru jednotlivým modelom mobilných telefónov.
hudba v mobilu
Tvrdené sklá umiestnená na dipleji mobilného telefónu, nemenia ani vlastnosti samotného displeja. Zachovávajú vysokú citlivosť dotyku aj farebnú reprodukciu, ľahko sa inštalujú a pri ich aplikácii nevznikajú žiadne vzduchové bubliny, ako tomu niekedy býva pri lepení fólie.