Nová web stránka

Potrebujete vytvoriť novú webovú stránku pre vašu firmu, alebo si chcete založiť internetový obchod, ale neviete ako na to, či potrebujete vytvoriť aplikáciu, ktorá by vám zjednodušila každodennú prácu, alebo prácu vašim zamestnancom? Je tu pre vás Torsoft. My sme firma, ktorá žije počítačmi a aplikáciami. Tvorbu webových stránok máme v malíčku a tvorba aplikácii je pre nás hračka. Ak potrebujete mobilné aplikácie, Milk Run aplikácie, logické aplikácie, výrobné aplikácie, alebo tvorbu webových stránok so všetkým si vieme rýchlo a efektívne poradiť a okrem toho máme bezkonkurenčné ceny.

mobilní aplikace

Zabudnite na komplikované a neprehľadné webové stránky, ktoré si vytvárate sami. My vám vieme vytvoriť interaktívnu webovú stránku na mieru, ktorá je prehľadná a vaši zákazníci sa v nej budú rýchlo orientovať. Dokážeme v nej spraviť všetko čo si budete želať, nie len čo povoľuje jednoduchá platforma. Nastavenie galérii, funkcia videí ako aj jednoduchý chat, cez ktorý môžu zákazníci s vami priamo komunikovať, to všetko a ešte o mnoho viac môžete mať na vašej novej firemnej webovej stránke. Vieme vám vytvoriť aplikácie, ktoré sa budú jednoducho otvárať všetkým vašim zamestnancom, môžete cez aplikáciu napríklad kontrolovať dochádzku, alebo vidieť, kde sa nachádzajú vaše firemné vozidlá.

webové stránky

Vaši zamestnanci môžu jednoducho cez interné aplikácie komunikovať s vami, alebo medzi sebou navzájom, alebo taktiež môžu vaši zákazníci objednávať a komunikovať pomocou aplikácie. U nás je možné všetko a tvorba každej novej aplikácie je pre nás výzva a hra, ktorú keď dáme nášmu zákazníkovi funguje ako „švajčiarske hodiny“ a bude sa na ňu môcť kedykoľvek spoľahnúť. Pracujte s najlepšími, pracujte s nami a s našimi aplikáciami! Vaša práca bude jednoduchšia čo oceníte nie len vy, ale aj vaši zamestnanci, no najmä vaši zákazníci.

Www