Nerezové zábradlie je pekné a vydrží

Čo majú spoločné schodiská, terasy a balkóny? V skutočnosti je ich spoločnou súčasťou iba jediné- musia disponovať kvalitným zábradlím. A zábradlie v týchto priestoroch plní hneď niekoľko podstatných funkcií.

Ako prvé nás napadne, že týmto priestorom dodávajú bezpečnosť. Možnosť pohybovať sa tu alebo stáť tu a spoľahlivo sa oprieť o tento bezpečnostný doplnok, aby sme udržali rovnováhu a nespadli, prípadne aby sme sa nepošmykli či zle nestúpili na schodoch. Toto ale v súčasnosti nie je jediná úloha a priorita moderných zábradlí. Stále viac si spotrebitelia dávajú záležať na tom, aby sa vybraný typ zábradlia zladil s okolím aj po estetickej stránke. Aby tento interiérový alebo exteriérový objekt teda aj disponoval dostatočne štýlovým dizajnom a zároveň, aby sa jeho vizuálna stránka rýchlo nepoškodila zlým zaobchádzaním a slabou odolnosťou.

modelka, zábradlie

Práve preto je obľúbené nerezove zabradlie, ktoré je pekné a zároveň odolné. To znamená, že nerezová oceľ použitá pri jeho výrobe odoláva rôznym vnútorným a hlavne vonkajším vplyvom. Z tohto dôvodu nevyžaduje žiadnu zložitú údržbu. Napriek tomu sa majú zábradlia z nerezovej ocele tendenciu dožívať veľa rokov, ide o typ s najdlhšou životnosťou. Po tento čas si zábradlie v značnej miere dlhodobo uchováva svoj pôvodný vzhľad.

zábradlie, podnikateľ

Tieto typy a ich ponuka je v skutočnosti komplexnejšia, než sa zdá. Zábradlie z nereze ako konštrukcia je dostatočne estetické a štýlové už samo o sebe, často sa s ním stretávame pri moderných riešeniach interiérov aj exteriérov. Potom je tu ale ešte atraktívnejšie riešenie, akým sú nerezové konštrukcie vyplnené sklenenými výplňami.

  • Sklo dodá zábradliu osobitý charakter a obohatí ho o viaceré vlastnosti, medzi ktoré radíme ešte štýlovejší, nadčasový dizajn, akým sa dá ideálne po vizuálnej stránke obohatiť okolie, v ktorom bude tento prvok umiestnený. Sklo navyše opticky zväčšuje a prepúšťa dostatok svetla a je priehľadné.

Nezařazené