Nebojte sa neznámeho, investujte do nehnuteľností

Ste nadšenec veľkých miest a chcete tam nájsť vhodný byt pre vás alebo pre vašu rodinu? V súčasnosti s tým nebude žiaden problém. Stačí si prelistovať pár inzerátov, zhodnotiť jeho klady a zápory, a na základe vašich preferencií a úspor sa určite rozhodnete pre ten pravý. Je to jednoduché však? No ak stále váhate, priblížime vám túto problematiku, aby sa vám ľahšie vyberalo zo širokej ponuky. enterplus.sk_finep_sk_uvodni

Bratislava, vhodné miesto pre život

Prečo si to myslíme? Odpoveď je jednoduchá. Každé hlavné mesto má veľkú výhodu v tom, že sa doň sústreďuje všetka pozornosť a neunikajú mu novinky zo sveta. Častokrát sa inšpiruje veľkými metropolami, aby nadobudol veľkolepý ráz zahraničného veľkomesta. Na tom však nie je nič zlé, keď sa na to ide s citom.
Aj Bratislava má veľmi vkusné a pekné časti, starobylé uličky či ultramodernú architektúru. Každý deň v nej doslova vyrastie niečo nové. Stačí sa len vybrať von a poobzerať si ju z každej strany. Určite nájdete vhodnú časť na bývanie. Pozrite si najnovšie inzeráty, ktoré sa venujú problematike bývania pod názvom predaj bytov Bratislava, a zareagujte naň. Možno tam už dnes na vás čaká ten pravý byt pre život.

enterplus.sk_finep_sk_01

Jégeho alej a jej prednosti

Stavebný projekt, ktorý si získa vašu priazeň už na prvý pohľad. Monument, ktorý ponúka 53 veľkolepých bytových jednotiek s rozlohou od 49 až po 125 m2. Každý byt je klimatizovaný a perfektne vybavený podľa vašich preferencií. K dispozícii máte vlastný balkón, spoločnú zelenú terasu, a možnosť si zvoliť zariadenie podľa vašich preferencií. V ponuke tohto projektu je aj výber rôznych prevedení zariadenia bytu.

Okolie projektu Jégého alej ponúka možnosť nákupu čerstvého pečiva a kávy priamo v jeho areály. Na svoje si prídu aj deti na vybudovaných detských ihriskách. Občiansku vybavenosť máte na dosah ruky. Vďaka dopravným uzlom to máte všade len na skok. Návšteva bytového komplexu je podminená vopred dohodnutou obhliadkou bytov, kde vám Jégeho alej predstavia v celej jej kráse.