Muži a vzťahy


Chcete mať bezstarostný, stopercentný vzťah? Pozrieme sa na to čo všetko my muži musíme urobiť aby sme vzťah udržali nad vody a predišli chybám.

Vzťahy medzi dvoma sú dosť častým problémom . Ak si dvaja prestanú rozumieť , vždy je chýba v mužoch . Prečo lebo muž môže za všetko. No povedzte pani , nie je to tak ?
dva na kole

Položme si otázku či všetko by ste urobili pre svoje polovičky aby ste udržali vzťah nad vodou? Asi polovica mužov by urobila pre svoje polovičky takmer všetko či ich na očiach vidia. Tá druhá polovica zase kombinuje splnené prianie a odmenu za to.

 

Aby to vo vzťahu 100 percentné fungovali musíte sa aspoň trochu držať týchto zásad :

 


        Voľný vzťah

Pani , doprajte svojej polovičke vzťah na báze voľnosti. Nechajte ju aby sa rozhodovala sama , nechajte ju aby sa stretávala zo svojimi známymi a rodinou , a upevnite si tak vzťah na báze vernosti.

 dávání květin


        Dôvera

Ak svojej partnerke nedôveruje , ste na bode kedy môže nastať to čo nechcete. Dôvera by sa nemal podceňovať . Mali by ste jej povedať že vaša partnerka má vo vás dôveru a nech sa rozhodne akokoľvek , môže s vami rátať.

 


        Male darčeky nie sú na škodu

Nemusí ísť o drahé darí. Ženy poteší aj malá kytica ruží , či tulipánov , ale aj čokoláda alebo dezert. Ty taktiež to nesmiete preháňať a kupovať jej darčeky každý deň. Potom si bude myslieť že ju rozmaznávate .

 


         Prekvapenie na Valentína

Aj malé prekvapenie môže vašu budúcu manželku , či priateľku potešiť. Môžete ju prekvapiť romantickou večerou alebo niečím čo ju poteší.

 


         Raňajky do postele

Trochu rozmaznania vašej polovičke neuškodí. Stopercentne ju poteší aj jej prinesiete raňajky do postele a po nich ostanete ležať v posteli a relaxovať. A ďalej si už domyslite.

 pár na mole


        Hádky a krik nie je riešenie

Ak sa občas pohádate kvôli banalite , snažte sa situáciu napraviť. Nikdy nie je dobré ak po sebe vrieskate alebo sa hádate. Krikom nič nevyriešite. Snažte sa situáciu vyriešiť a dosiahnuť mier .