Kdekoľvek idete

Gibraltársky prieliv miesto, kde sa spájajú, alebo oddeľujú dva kontinenty, dve kultúry, dokonca až tri národy, ale aj more od oceánu. Miesto, ktoré bolo strategickým miestom od dávnych vekov, a ktoré je strategickým miestom aj dnes. Miesto ktoré láka nie len moreplavcov a obchodníkov, ktorým uľahčuje prácu, či nečestných prevádzačov, ktorí chcú nešťastných ľudí nelegálne previesť pod rúškom lepšieho života, ale aj turistov, ktorí chcú vidieť tento prírodný úkaz, a ktorí chcú z jedného kontinentu vidieť na druhý. Gibraltársky prieliv má v najužšom mieste len okolo 13 kilometrov, takže to nie je vôbec problém.

Gibraltár

Radi by ste videli Gibraltársky prieliv aj vy? Dnes už cestovanie napríklad aj k Gibraltárskemu prielivu alebo hocikde inde na svete a spoznávanie nových kútov sveta je veľmi jednoduché. Stačí si zbaliť kufor, zohnať letenky, nejaké to ubytovanie a môžete vyraziť na cestu. Tiež si však nezabudnite pribaliť cestovné poistenie, ktoré vás chráni na všetkých cestách, kdekoľvek ste. Či už sa vám stratí batožina, alebo nechtiac rozbijete sklo na hotelovej izbe, či zjete pokazené jedlo a potrebujete zdravotnú starostlivosť, či čokoľvek iné, vo všetkom vám pomôžu vaši asistenti.

prieliv

Okrem toho nebudete musieť za nič zaplatiť, pretože všetky náklady máte pokryté v cestovnom poistení. Cestujte bezpečne a s istotou vďaka cestovnému poisteniu od AXY. Axa je váš spolucestujúci anjel strážny, ktorý vám vždy vie podať pomocnú ruku, spoľahnite sa na neho. Vyberte si zo širokej ponuky rôznych typov poistení a vyberte sa spoznávať svet. Teraz to dokonca zvládnete pár kliknutiami aj z pohodlia vášho domova. Preto ak je vaša cesta spontánna a náhla, ľahko si viete uzavrieť cestovné poistenie v AXE ktorúkoľvek hodinu a dokonca aj počas víkendov a sviatkov. V AXA vieme, že spontánne výlety sú tie najlepšie.