JE VÁM NEVERNÝ? ZISTÍTE TO PODĽA JASNÝCH SIGNÁLOV


Existujú určité náznaky, ktoré vám jasne prezradia, že s vašim vzťahom nie je niečo v poriadku. Poznanie príznakov nevery je dobrým predpokladom ako sa vysporiadať s nepríjemným tušením.
rtěnka na límečku
Citovo nie je k dispozícií
Máte pocit, že váš muž sa náhle zmenil na ľadového princa? Nikdy to nie je len tak. Môže to byť kvôli tomu, že má pomer s inou ženou. Neverný muž sa vám bude vyhýbať, bude odkladať manželský sex, alebo si vymyslí dôvod, prípadne hádku, aby ste mu dala pokoj.

Hnev, kritizovanie
Muž, ktorý má milenku zrazu na vás vidí všetky chyby. Vyčíta vám, že ste pribrala, že sa pekne neobliekate. Začne nachádzať chyby na všetkom čo robíte, čo hovoríte. Skritizuje vás za všetko a dokáže pritom použiť veľmi nepríjemné nadávky a urážky. Ide o zlé svedomie, ktoré muž má a preto potrebuje chyby preniesť na svoju ženu.

Chová sa podozrivo
Každý neverník sa chová podozrivo. Klasickým prejavom nevery je neustále kontrolovanie mobilného telefónu. Nikdy ho nechá bez dozoru, nosí ho stále pri sebe a dokonca si zahesluje prístup. To isté platí aj s počítačom. Trávi dlho do noci za počítačom, alebo si vymaže históriu v počítači. Jasné náznaky nevery.

Chodí často mimo domu, alebo neskoro z práce
Veľmi častým signálom nevery je, že zrazu neviete, kde sa partner nachádza. Začínajú sa časté neskoré príchody domov s výhovorkou, že mal moc práce, alebo musel niečo dokončiť. Podozrivo často sa začal stretávať s kamarátmi pri pive, ale pred stretnutím sedí hodinu vo vani a nevie čo na seba. Jasný signál nevery.
plačící brunetka
Vzhľad
Dohodol si návštevu u kaderníčky? Náhle potrebuje nové oblečenie a veľmi dbá o svoj vzhľad? Nechceme hádzať všetkých chlapov, ktorí sa o seba starajú do jedného koša. Ale ak skok k zmene je výrazný, je to podozrivé. Chlapi, ktorí si nájdu milenku veľmi začnú dbať o seba, potrebujú nové, pekné oblečenie. Veľmi často menia spodné prádlo, ponožky. Pred odchodom z domu sa vždy veľa času chystajú, sprchujú a po odchode zostáva v dome len kopu vône. Áno, bude v tom iná žena.
Ale stále som toho názoru, že ženy neveru veľmi rýchlo vycítia a málokedy sa mýlia, máme to tak jednoducho dané. Takže milé dámy, tento článok je len malá pomôcka. J