Farebné osvetlenie pre účel dekoratívny

Večerné a nočné hodiny dávajú priestor práve na uplatnenie sa svietidiel, ktoré nám svojou žiarou umožňujú vidieť farebná hudba aj v podmienkach, kedy by sme bez ich pomoci boli bezradní. Osvetlia interiér či exteriér, ale majú aj funkciu estetickú, ide teda o dekoratívne osvetlenie. Medzi ne môžeme rátať moderný štýl svietidiel, a tým sú LED pásiky.

led světlo

Teplé, studené a farebné
Charakteristickou črtou spomínaného typu osvetlenia je farebné prevedenie diód v množstve odtieňov. Na to, aby ste vytvorili potrebný či žiadaný efekt, treba kombinovať odtiene červenej, modrej a zelenej farby, ktorými dosiahnete zaujímavé výsledné efekty, originálny a netradičný dizajn interiéru alebo exteriéru.

Dokonalý komfort vo všetkých smeroch
Komfortným sa javí aj možnosť ovládať osvetlenie tohoto typu na diaľku ovládačom, ktorý určite oceníte v situáciách, kedy nemáte možnosť byť fyzicky schopný svetlo zažať, napríklad pri odpočinku alebo aktívnom trávení času s priateľmi bez prerušenia vykonávanej činnosti a nutnosti opustenia svojho stanoviska. No toto nie je jediná výhoda a komfort LED osvetlenia, k ďalším patrí možnosť nastavenia stmievania, pri ktorom sa dá nastaviť požadovaná intenzita svetla, ktorú chcete, rýchlosť a moderné prechody sú ďalším plusom pre vytvorenie požadovanej atmosféry priestoru. Takto sa dajú spestriť všetky miestnosti v byte, ale aj priestory, kde trávime voľný čas a zabávame sa, ako sú bary, hotely, diskotéky či reštaurácie a iné komerčné priestory.

osvěltení

Široké využitie a výborná výdrž
Moderným dizajnom tohto svetla možno zvýrazniť aj zaujímavé prvky pri dome, v záhrade alebo aj stavby historického významu, čo im dodá na kráse a zvýrazní to, čo je na nich zaujímavé. Sochy, chrámy, umelecké diela či netradičné vystavované predmety ocenia farebný akcent, ktorý im toto osvetlenie dodá. Nesporným prínosom je aj úspornosť tohoto riešenia, ktoré vás nenúti sa v ich používaní obmedzovať a za spomenutie takisto stojí aj dlhá životnosť LED pásikov, na rozdiel od klasických žiaroviek, ktoré sme boli nútení pravidelne meniť.