Aj bábätká môžu byť štýlové


V súčasnosti máme na trhu veľa druhov oblečenia. Sem patria aj vecičky pre bábätká. Ak čakáte bábätko, či už ste sa toho malého zázraku dočkali, určite mu s radosťou nakupujete detské oblečenie a vecičky rôzneho druhu. Je pravda, že bábätká rýchlo rastú tak toho nepotrebujú až tak veľa, no vám je to jedno. Veď predsa takéto vecičky sú neuveriteľne rozkošné a vy nikdy neostanete chladná, keď na niektoré z nich  narazíte v obchode. Ešte k tomu keď je ich tak veľa!  

botičky
 
Kombinujte 
Nebojte sa experimentovania. Ak sa vám niečo páči, jednoducho to kúpte. No nezabúdajte, že aj vecičky pre bábätká treba vedieť správne kombinovať. Skúste sa pohrať s farbami a nekupovať len tie isté, napríklad klasiku typu:  pre dievčatá ružovú a pre chlapcov modrú. Na svete je predsa tak veľa farieb. Skúste  tmavo- červenú, či jemne zelenú.  Alebo kombinujte bielu s týmito farbami. Vyskúšajte aj kombináciu pásikov, či bodiek. 
 
Obrázky   
Nakupujte aj vecičky s obrázkami. V súčasnosti okrem klasických vzorov nájdete aj rôzne motívy postavičiek z obľúbených animovaných filmov. Ak milujete malú morskú vílu alebo iné princezné, neváhajte a kúpte svojej dcére oblečenie s týmto motívom. Existuje veľa motívov aj so súčasnými modernými rozprávkami. Výber je len na vás.
 
Rozkošné nápisy
Predstavte si, že idete po meste a v tom zbadáte bábätko s dupačkami s nápisom „ Ľúbim svoju mamičku.“ . No nepridá to bábätku na roztomilosti? Oblečenie s takýmito rozkošnými nápismi dnes nájdete takmer všade. Alebo si samy dajte niekde také spraviť. Možností je dnes naozaj veľa.    

miminko
 
 
Azda každá mama ľúbi nakupovať pre svoje bábätko a potom ho s hrdosťou obliekať. Pozerať sa na to malé stvorenie, na tie krásne šatôčky, čo má na sebe oblečené.. Pri dieťatku sa jednoducho stávame nákupnými maniačkami, na čom nie je nič zlé. Dnešná doba toho veľa ponúka, tak prečo túto možnosť nevyužiť.