Jedinečné svadobné vína

Chystáte sa povedať si „ÁNO“? V tom prípade sa na kopec „nádherných“ starostí a plánovaní. Od výberu dátumu svadby, miesta, svadobného menu, svadobných šiat, svadobnej výzdoby, svadobných oznámení… a ďalších vecí týkajúcich sa tohto výnimočného dňa, ktorý navždy spečatí Vaše životy. Plánovanie svadby pre dámy patrí jednoznačne k tým najdôležitejším a zároveň aj celkom stresujúcich, ale vo výsledku to stojí za to. Je to predsa deň, ktorý zostane zaznamenaný navždy. Každá budúca nevesta túži aby bol ten jej svadobný deň výnimočný a nezabudnuteľný, a práve preto je pre ňu dôležitá príprava všetkého od svadobných šiat až po svadobnú hostinu a svadobné vína.

svadba

Rôzne drinky, alkohol a víno sú to čo Vás a Vašich hostí bude sprevádzať celý deň svadby. Pri ich výbere sa rozhodujete v prvom rade koľko, aký typ či aká odroda. Čo sa týka množstva vína, je vhodné uvedomiť si koľko hostí je pozvaných. Plus odpočítať koľko z nich sú deti, abstinenti a ktorí pijú tvrdý alkohol. Zvyčajne sa počíta s dvomi fľašami vína na jednu osobu. Výber vín sa odporúča kombinácia bieleho a červeného na úrovni 70 %/30 %. Z toho množstva je ideálne ak 70 % tvorí suché a 30 % polosuché.

víno

Okrem toho aby dané víno bolo naozaj svadobné a dotvárala celej udalosti jedinečnosť patria naň nádherné etikety s Vašimi krstnými menami v originálnom štýle. Svadobné etikety na fľaše, svadobné víno – Graphicsoul si viete pohodlne aj sami navrhnúť, alebo ich prispôsobíme štýlu Vašich svadobných oznámení. Nálepky na fľaše (vignety, vinety) sú tlačené na kvalitnom samolepiacom papieri a nasekané na požadovaný rozmer. Text na etikety Vám napíšeme podľa Vašich želaní a v akomkoľvek jazyku. Navyše sú všetky samolepiace vinety vode odolné, takže si môžete byť istí, že vydržia až do konca dňa. K tomu sa krásne prispôsobia Vašej svadobnej výzdobe.

Užite si Vaše svadobné prípravy a hlavne váš deň svadobný a celý zvyšok Vášho spoločného života.