IC Stick


Tento zaujímavý produkt vyzerá na prvý pohľad ako obyčajné USB. Lenže, zapojíme ho do ktoréhokoľvek monitora so vstupom USB a máme nový počítač!  Áno, v tomto malom, prenosnom výrobku je následovné:
•        Operačná pamäť RAM, s výkonom 2GB
•        4- jadrový procesor
•        Integrovaná grafická karta
•        Pevný disk 32 GB
•        Operačný systém Windows 8.1
stříbrný monitor
IC Stick taktiež podporuje pripojenie wi- fi, no aj bluetooth. No pozor! Dá sa zapojiť iba do monitora, ktorý má prípojku a podporu HDMI. Ale to už v dnešnej dobe má hádam každá TV. Malý produkt, pripomínajuci väčšie USB, ktorý sa skoro môže rovnať klasickej PC zostave. Samozrejme, parametre sú menšie, než by sme našli na novom PC. Ale myslím si, že 2GB RAM a 4- jadrový procesor, to v pohode postačí na prácu, aj na zábavu. Naviac, ak si zoberieme, cena tohoto produktu sa orientuje okolo 100 eúr.

IC stick sa dá využiť v práci, škole, ale poskytuje nám aj pohodlnú domácu zábavu. Nemusíme sa strachovať o káble a zapájanie. IC Stick zapojíme do HD monitora a to je všetko! Ak si na našom tablete stiahneme aplikáciu remote keyboard, môžeme tablet použiť ako klávesnicu. Môžeme písať na tablete, IC Stick to rozpozná a na monitore sa nám zjaví text, ktorý píšeme na tablete. IC Stick je určite produktom budúcnosti. Hlavne vďaka svojim malým rozmerom, kompatibilite a širokým možnostiam. Samozrejme aj kvôli jednoduchosti napájania a ovládania. A aj cene- 100 eúr za takýto produkt sa určite oplatí investovať.

Známe firmy, ktoré momentálne prišli s IC Stickom na trh sú:
•        Lenovo
•        Intel
facebook na monitoru
Myslím si, že obe firmy majú vo svete kvalitné meno. Od ktorej firmy si produkt kúpite, to nechám na Vašej slobodnej vôli. Ak ste si pozorne prečítali článok, myslím, že s produktu sklamaní určite nebudete. Zoberme si fakt, že potrebujeme preniesť naše PC do opravy, práce, alebo k známemu. A uvedomme si teraz ten rozdiel. Zobrať PC v tvare USB, či preniesť PC v tvare ťažkej, nemotornej skrine.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup