Čo si obliecť v chladnom počasí?

Klesli vonku teploty a vy ste smutné, že skončilo teplé leto? Plavky, kraťasy, tielka. Na nohy len nahodíte šľapky a ide sa. Ak však milujete módu práve jeseň a jar patria pre milovníkov módy medzi najobľúbenejšie obdobia. S vašim outfitom sa môžete vyhrať do sýtosti a predviesť tak tie najoriginálnejšie kúsky. Práve chladnejšie počasie je ako stvorené na vrstvenie. Čo vrstvenie znamená?

dámsky sveter

Vo vašom šatníku by nemali chýbať základné kúsky oblečenia ako roláky a svetre. Práve tie tvoria základ každého moderného outfitu. Túto sezónu sú v kurze menej výrazné farby. Najmä biela, čierna a šedá. Ak si na seba vezmete rolák alebo sveter v takejto farbe nič tým nepokazíte. A že to pôsobí nudne? Práve vrstvením môžete svoj vzhľad zvýrazniť. Zaujímavý kardigán či netradičný kabát z vás urobia na ulici hotovú divu. Je potrebné však všetko spolu dobre skombinovať. Práve preto sú jednoduché roláky a svetre také populárne. Viete ich skombinovať s čímkoľvek. Milujete Džínsy s vysokým pásom? Pokiaľ vám to vaša postava dovoľuje siahnite po obtiahnutých nohaviciach, do ktorých sveter či rolák zapravíte. K takémuto jednoduchému kúsku sa skvele hodia aj legíny. Práve pri takomto oblečení môžete siahnuť po extravagantnom kabáte, za ktorým sa každý otočí.

dámsky rolák

Roláky a svetre sú skutočne v posledných sezónach veľmi obľúbené. Neodmietli ich ani známe osobnosti. Vyberajte si však kvalitné materiály. Tieto kúsky nosíme najmä v chladnejšom období a vo vyhriatych miestnostiach sa v nekvalitných svetroch často potíme. Roláky a svetre Gameon ponúkajú široký výber moderných kúskov, medzi ktorými si na svoje prídu ženy v každom veku a s každým typom postavy. Môžete tak získať kvalitu za priaznivé ceny. Už stačí len doladiť doplnky a môžete vyraziť do ulíc. Určite sa za vami každý otočí a vy sa budete cítiť sebavedome, ale hlavne pohodlne.