Chudnutie s elektronikou ide ľahšie


Keby vám pred pár rokmi niekto povedal, že budete zhadzovať kilá po hamburgeroch a bude vám pri tom pomáhať práve osobná váha alebo váš smartfón, asi by ste ho vysmiali. No dnes, v dnešných časoch, toto práve nie je ničím výnimočné. Mnohí ľudia to už priam berú za samozrejmosť.

dieta

Osobná váha – najlepší priateľ

Toto by v minulosti asi žiadna žena o svojej váhe nepovedala. Váženie bolo vtedy nepríjemnou záležitosťou a často krát doma váha chýbala a chodili sa vážiť raz do roka k doktorke alebo k susedom. Ženy boli nespokojné so svojou váhou a preto nemali radi ani svoju osobnú váhu. Veď práve ona odhalila to hrozivé číslo, ktoré stále za ich plnotučnou postavou.

hubnutí

No dnes je všetko inak!

Osobná váha vám vie vyrátať už len nielen váhu, ale aj tuk. Nielen obyčajný tuk na tele, ale aj tuk, ktorý sa skrýva medzi orgánmi a je o dosť nebezpečnejší ako ten normálny na tele. S touto váhou viete dokonca aj zbierať body. Chudnutie sa preto stáva zaujímavejším a súťaživejším. A to práve preto je osobná váha už teraz mnohým najlepší priateľ. Ľudia sú od prírody naučený súťažiť a tým, že sú prinútený zbierať body na váhe, hneď sa začnú porovnávať s kolegami, susedmi, známymi, priateľmi alebo s hocikým iným. Keď má on viac bodov, hneď ho chcú predbehnúť. To predsa nenechajú len tak!
Ja si myslím, že táto doba poskytuje toľko príležitostí, že ľudia majú nespočetne veľa činností na výber. Nuda podľa mňa nemôže ani vzniknúť. Jediné, čo by mohlo vzniknúť, by mohlo byť zmätenie z toľkých činností a nespokojnosť s tým, že si človek nevie ani len vybrať. Jedine z tohto zmätenia by potom nerobil nič, pretože by nebol schopný si vybrať.
Takisto by stáli za zmienku aj rôzne aplikácie, ktoré poskytujú jedálničky a presné popisy cvičení, ktoré by ste mali vykonávať, aby ste si udržali kondíciu alebo schudli.

Možností je naozaj veľa!