3 jednoduché tipy, ako využiť party stan

Mnoho ľudí má rodinné domy, veľkú záhradu, terasu či priestor vedľa chaty, ktorý si doslova pýta niečo ako altánok, alebo podobný druh prístrešku, poskytujúci príjemný tieň a priestor na stretnutia aj posedenia. Hoci, sedieť sa dá aj pod holým nebom, predsa len strecha nad hlavou predstavuje určitú istotu v každom počasí a chráni pred slnkom i hmyzom. Party stan môže byť skvelým doplnkom nielen pre vašu záhradu, no dá sa prakticky využiť na rôzne eventy a akcie či veľkolepé oslavy. Poďme sa pozrieť na tri jednoduché tipy, kde a ako sa party stany dajú výborne využiť.

party stan

Rodinná i detská oslava

Mať doma skladací party stan je skvelým nápadom, ktorý rozhodne stojí za zváženie. Navyše, pokiaľ si vyberiete jeden z ponuky TENTino, určite budete spokojný s kvalitou, pevnosťou či s jednoduchým skladacím systémom, alebo prepracovaným spôsobom pevného a spoľahlivého uchytávania a zaťažovania pred vetrom. Príjemný party stan môžete otvoriť z rôznych strán a doplniť skladacím či iným nábytkom. Vytvoríte tak výborné zázemie pre každú veľkolepú oslavu alebo rodinnú či romantickú večeru.

stan na party

Firemné eventy a trhy

Okrem alternatívy altánku či prístrešku pre oslavu môžete party stany využívať aj na komerčné, obchodné či firemné akcie. Každý sa dá dokonca potlačiť a na výber je mnoho atraktívnych modelov s pevnou konštrukciou a skvelým skladacím systémom. Každý stan tak prakticky zložíte a uskladníte. Vytvorí sa výborný stánok na prezentáciu či predaj produktov, občerstvenia alebo ponuku služieb. Výrobca značky TENTino je spoločnosťou, ktorá má desiatky rokov skúseností s praktickým používaním party stanov, a tak sú perfektne vyladené aj drobné detaily, ktoré pozná len ten, čo ich používa a pozná v praxi. No a v neposlednom rade sú party stany ideálnou voľnou aj pre vonkajšie záhradné svadby v romantickom štýle.