Typy mužov, ktorí sú pre ženy viac atraktívni

  1. Chodí do fitka

Muž s dokonalým telom je asi snom každej ženy, no tento ukazovateľ je často spájaný so zlými vlastnosťami, akou je napríklad nevera. Toto nepríjemné spojenie pobalamutilo hlavu už niekoľkým ženám, z čoho vyplýva, že si takého chlapa musíte najskôr overiť, nie mu spadnúť do svalnatého náručia. Takýto krásavec je nebezpečný, no extrémne lákavý typ muža. Lenže čo s nimi, keď sú takí príťažliví ? Niekedy sa im jednoducho nedá odolať, však ?

svalovec

  1. Šaty robia človeka

Toto je heslo bolo vždy múdre a navyše aj pravdivé. Šaty, ktoré nosíme, ukazujú našu hodnotu, skrývajú naše telo a výsledok býva niekedy ohromujúci. Móda a trend sa vysoko cení aj u mužov. Páni, ktorí sa vedia obliecť nám vždy padnú do oka. V spojení dobrého tela a oblečenia je to veľmi lákavá ponuka pre hladné ženy, a tak si nás získajú. Existujú dokonca aj muži, na ktorých sedí úplne všetko – hocičo si na seba dajú, nech je to aj vrece, vyzerajú famózne a sexy. Takýto bonbónik sa veru nevyhne žiadnej žene.

  1. Romantik

Muži s touto vlastnosťou sú pre ženy výnimoční, pretože ich vedia vždy dojať a prekvapiť. Ruže, čokoláda alebo pozvánka na romantickú večeru do reštaurácie, nehovoriac o nádhernom zakončení v podobe kúpeľa v žiari vonných sviečok ? Každá jedna podľahne, nehľadiac na jej výšku jemnosti. Netreba to ale s romantikou preháňať, a to romantici dobre vedia. Takže si všetky svoje prekvapenia nechávajú ako špeciálnu príležitosť ukázať žene svoju bezhraničnú lásku a náklonnosť.

gentleman
 

  1. Nápomocný

Domáci kutil tiež patrí medzi najvyhľadávanejších mužov na svete. A prečo ? Lebo každá žena si len tak neporadí s chybami v aute, a niekedy je jej osobným šoférom.  Doma to tiež býva pre ženy ťažké a domáci opravár sa vždy hodí. Naopak keď je žena chorá, tento muž sa vie postarať o práčku, teplé jedlo i o svoju milovanú polovičku ! Na takého sa oplatí spoľahnúť.

  1. Vonia

Po smradľavom grobianovi žiadna netúži, ak práve neprekonáva nádchu. Muž nám musí príjemne voňať,  aj keby čo bolo ! Je to extra príťažlivé, netýkajúc sa len sprchových gélov, ale aj parfumov. Správna voľba parfumu má svoje čaro, takže ak osloví takýto šarmantný vôňou obklopený chlap, odpoveď každej bude áno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup