Poistenie to môže zmeniť

Poistenie môže byť možnosť, ako si ochrániť osobné veci a platobné karty pred stratou alebo krádežou doma i v zahraničí. V tejto podobe je ho možné uzavrieť. Minulý rok sa rapídne zvýšil počet klientov, ktorí si svoje osobné veci radšej poistili. Je to vďaka viacerým faktom, ktoré nás k tomu jednoducho prinútia. Moderné poistenie je ďalším dôvodom, prečo ísť s dobou a nenechať si takúto službu ujsť.

diář

V digitálnej dobe, digitálna ochrana
Poistenie osobných vecí a karty je možné uskutočniť v dvoch podobách:.
Taký základný balík kryje riziká strát a krádeží vo fyzickom svete. Ten rozšírený zase balík chráni aj vo svete digitálnom. Klientom pomôže pri problémoch s nákupom na internete napríklad pri nedodaní tovaru alebo dodaní poškodeného tovaru čo sa v dnešnej dobe stáva veľmi často.  Pri zneužití elektronických platieb, ale aj pri poškodení dobrého mena na internete.

zloděj

A čo poistné udalosti?
Príklady plnenia reálnych poistných udalostí:

  • Klientka stratila svoj náhrdelník cestou domov z výletu– nahradia ho novým.
  • Manažér firmy si omylom vylial kávu na svoj notebook, ktorý obsahoval jeho prácu, notebook prestal fungovať- poskytnú  technickú podporu pri obnove dát z poškodeného zariadenia.
  • Právnikovi bolo vykradnuté auto, vypojením elektronického zámku a z priestoru vozidla mu bola odcudzená osobná taška s firemným notebookom –uhradia mu notebook 850 eur a za tašku 45 eur.
  • Muž prišiel s rodinou autom k jazeru, auto zamkol a cestou k vode stratil kľúče (od auta) – hradia mu náklady spojené s výrobou kľúčov 620 eur.
  • Žene sa cez okno do bytu vlámali zlodeji, behom času, kedy bola v práci a ukradli jej fotoaparát – hradia jej fotoaparát za 470 eur.
  •  Mamičke na dovolenke v Chorvátsku strhli z ramena tašku so všetkými osobnými vecami a utiekli – hradia jej všetky hodnotné veci, ktoré tá taška obsahovala.

Ak chcete predísť takýmto nepríjemnostiam skúste poistiť svoje osobné veci.

5.0
02